خانه درباره تماس نقشه سايت
ميزبانی وب خدمات پشتيبانی نمونه کارها

Terms of use


موافقتنامه مصرف
استفاده از سرويسهای دومين و هاست گردون به منزله پذيرفتن شرايط زير است:

تسويه کامل هزينه‌ها قبل از فعال شدن سرويسها الزاميست.

گردون هيچگونه تعهدی در قبال محتويات و مندرجات سايت شما نداشته و مسؤوليت هر عملی که با استفاده از سرويسهای گردون به نحوی باعث خسارت به اشخاص حقيقی يا حقوقی شود، بر عهده شماست. در صورت استفاده از سرويسهای گردون برای هر گونه فعاليت غيرقانونی امتياز متخلفين بدون تذکر حذف خواهد شد.

سرويس واگذار شده مختص شما بوده و مجاز به واگذار کردن آن به شخص ديگری نمی‌باشيد.

گردون اين حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در صورت استفاده از منابع سرور، بيش از حد مجاز ذکر شده در پلان يا استفاده از اسکريپت‌هايی که باعث تاثيرات سوء بر سرويس ديگر کاربران شوند، سرويس را مورد نظر را قطع (Suspend) نمايد. در صورت نياز به پهنای باند و امکانات بيشتر با ما تماس بگيريد.

ارسال ايميل به تعداد انبوه (Mass Email) در صورتی که باعث پايين آمدن کارآيی سرورها شود، يا ارسال هرزنامه (Spam) و نامه‌های تبليغاتی مزاحم از سرور گردون ممنوع بوده و در صورت مشاهده سرويس مورد نظر بدون تذکر به سرعت قطع خواهد شد.

هر گونه فعاليت در جهت تخريب اطلاعات يا صدمه زدن به سرورهای گردون منجر به قطع فوری سرويس خواهد شد.

در مواردی که قطع سرويس به علت تخلفات کاربر باشد، هزينه دريافتی به هيچ وجه مسترد نخواهد شد.

گردون به طور منظم اقدام به BackUp گيری از اطلاعات سرور خود می‌نمايد اما هيچ گونه تضمينی در خصوص صحت و کامل بودن اين اطلاعات وجود نداشته و اين عمل تنها در جهت نگهداری در سرورها انجام می‌گيرد.

BackUp گيری از اطلاعات سايت به عهده شما بوده و با استفاده از کنترل پنلی که در اختيار شما قرار داده شده می‌توانيد به راحتی و با يک کليک اقدام به فشرده کردن و ذخيره اطلاعات سايت خود نماييد. گردون هيچ گونه مسؤوليتی در قبال هر گونه اشتباه از جانب شما و محفوظ نداشتن اطلاعات کاربران، که موجب از دست رفتن اطلاعات و فايلهای سايت شما شود، ندارد و بازگشت اطلاعات مستلزم پرداخت هزينه جداگانه‌ خواهد بود.

مفاد اين موافقت‌نامه ممکن است در هر زمان تغيير کند و اين وظيفه کاربر است که به طور منظم آن را مطالعه نمايد. با اين حال در صورت تغيير يک نسخه از آن برای شما فرستاده می‌شود که در صورت عدم موافقت با مفاد جديد، می‌توانيد قطع سرويستان را درخواست نماييد.

 


©2002-2003 Gardoon. All rights reserved