خانه درباره تماس نقشه سايت
ميزبانی وب خدمات پشتيبانی نمونه کارها

 پلان مورد نياز خود را انتخاب کنم؟

مهمترين تفاوت پلانهای مختلف ميزبانی وب، مقدار فضای اختصاص داده شده به هر سايت و ميزان ارسال و دريافت اطلاعات آن سايت در ماه است. اگر سايت شما دارای 25 تا 50 صفحه است و تعداد بازديدکنندگان آن در روز بين 50 تا 200 نفر باشد، پلان C (با 30 مگابايت فضا و 1 گيگابايت امکان انتقال اطلاعات در ماه) می تواند برای شما مناسب باشد. در صورتی که فکر می کنيد تعداد بازديدکنندگان کمتر از 40 نفر در روز است، پلانهای A و B (به ترتيب با 5 و 10 مگابايت فضا و 500 مگابايت انتقال اطلاعات در ماه) نيز می توانند برای سايت شما مناسب باشند.
اگر شما در سايتتان فيلم، کليپهای ويديويی، موسيقی، هر نوع Streaming، فايلهای فلش يا مولتی مديا و هر نوع فايل حجيم ديگر داريد، و يا تعداد بازديدکنندگان سايتتان بيش از هزار نفر در روز است بايد بالاترين پلان ممکن را انتخاب کنيد.
پلان اختصاص داده شده به وبلاگها (با 20 مگابايت فضا، 500 مگابايت انتقال ماهيانه و امکان تعريف 10 ايميل) برای 90 درصد وبلاگهای شخصی مناسب است. با اين حال اگر می خواهيد در وبلاگتان از تصاوير زياد يا موسيقی استفاده کنيد، و يا تعداد بازديدکنندگان وبلاگ شما روزانه بيش از 200 نفر باشد، بهتر است پلان C را انتخاب کنيد تا مقدار اطلاعات منتقل شده در هر ماه، از حد مجاز تجاوز نکند.
در صورتی که شما در حال حاضر سايت داريد و مايليد آن را به سرور گردون انتقال دهيد، می توانيد با مراجعه به آمارگير ساييتان (در صورت وجود) و يا پرسش از خدمات دهنده فعليتان از مقدار بازديد روزانه و فضای مصرفی سايتتان مطلع شويد.

 


©2002-2003 Gardoon. All rights reserved